Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
HUGO

КАПА

Шифра на артикл: HB50475357 303

Производот е достапен само онлајн

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона Online Only FW
Состав 80% ВОЛНА 20% ПОЛИАМИД