Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

КАПА
GUESS

КАПА

Шифра на артикл: GSS013932
Isbn: AW9034POL01-AHR
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 52% Акрил 28% Полиамид 20% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 203232_BM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 203776_OR
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 47040164-99
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 47040164-94
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 47010253-74
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 47010253-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 201542_PU
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 201616_BK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 191345_HM
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 201872_BU
1.390 МКД