Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
SPRINGFIELD

КАПА

Шифра на артикл: 0123676-85
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • ONE SIZE
    1
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 50% ПОЛИЕСТЕР 50% ПАМУК.

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 234255-6-12
1.352 МКД
Заштеда -20%
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 234255-6-119
1.352 МКД
Заштеда -20%
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0123689-84
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A2NWF-288
1.999 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A2NX4-288
2.290 МКД
Големина
LXL
SM
Sačuvano u omiljne
КАПИ A2NW9-288
1.999 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 234654-6-219
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS012406
1.530 МКД
Заштеда -30%
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A027460JCAR-8ED
2.890 МКД
Заштеда -29%
4.090 МКД