Барај
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
REPLAY

КАПА

Шифра на артикл: RPL007691
Isbn: AM4244.000.A0406A-1433
2.390 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд REPLAY
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara