Барај
%
×
Okaidi new collection
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
SPRINGFIELD

ДЕНИМ

Шифра на артикл: 2837262-14
4.990 МКД
4.990 МКД
2.994 МКД
Заштеда: 1.996 МКД
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК