Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
BOSS

ЈАКНА

Шифра на артикл: 50508593-334
24.990 МКД
24.990 МКД
17.493 МКД
Заштеда: 7.497 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M4520DT2473-1773
11.053 МКД
Заштеда -30%
15.790 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M4520DT2473-1766
11.053 МКД
Заштеда -30%
15.790 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DSA114330HIAB-129
13.293 МКД
Заштеда -30%
18.990 МКД
Големина
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50513955 081
16.233 МКД
Заштеда -30%
23.190 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50505415 010
16.093 МКД
Заштеда -30%
22.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
24.990 МКД
24.990 МКД
17.493 МКД
Заштеда: 7.497 МКД
Извести ме за попуст
2
1