Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
CALVIN KLEIN JEANS

ЈАКНА

Шифра на артикл: J30J318412-S04
Провери достапност
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона Online Only FW
Состав 100%ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ TA24CY DV4
4.245 МКД
Заштеда -50%
8.490 МКД
Големина
L
XXL
M
XL
XXXL
S
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ LVA3755-0008
2.716 МКД
Заштеда -60%
6.790 МКД
Големина
L
M
S
XL