Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
TOMMY HILFIGER

ЈАКНА

Шифра на артикл: DW0DW09350-THW
12.790 МКД
12.790 МКД
12.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиамид


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W2628NT2941-8301
21.290 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A061930BHAV-36M
11.963 МКД
Заштеда -30%
17.090 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J219008-0JV
9.863 МКД
Заштеда -30%
14.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50471226-688
17.290 МКД
Големина
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS013504
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS013454
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS013230
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS013225
10.690 МКД
Големина
XS
S
M
L