Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MISS SIXTY

ЈАКНА

Шифра на артикл: 6W3WJ2540000-G24
16.990 МКД
10.194 МКД
10.194 МКД
Заштеда: 6.796 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиамид
Trenutno nema komentara
16.990 МКД
10.194 МКД
10.194 МКД
Заштеда: 6.796 МКД
Извести ме за попуст
2
1