Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
CALVIN KLEIN

ЈАКНА

Шифра на артикл: J30J320918-BEH
14.890 МКД
10.423 МКД
10.423 МКД
Заштеда: 4.467 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 74%Полиуретан 22%полиестер 4%други матријали

Trenutno nema komentara
14.890 МКД
10.423 МКД
10.423 МКД
Заштеда: 4.467 МКД
Извести ме за попуст
2
1