Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
MANGO

ХЕЛАНКИ

Шифра на артикл: 37910231-91
Šifra proizvođača: 37910231
Провери достапност
 • 9-12 Месеци
  9-12 Месеци
 • 12-18 Месеци
  12-18 Месеци
 • 18-24 Месеци
  18-24 Месеци
 • 2-3 Години
  2-3 Години
 • 3-4 Години
  3-4 Години
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХЕЛАНКИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја СИВА
Сезона Online Only FW
Состав 95% ПАМУК 05% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ХЕЛАНКИ 67030680-95
590 МКД
Големина
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
ХЕЛАНКИ 67060652-95
590 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72