Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Д

Шифра на артикл: 3544571-01
1.790 МКД
895 МКД
895 МКД
Заштеда: 895 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 85
    85
  • 90
    90
  • 95
    95
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Д
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 93% Полиамид 7% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara
1.790 МКД
895 МКД
895 МКД
Заштеда: 895 МКД
Извести ме за попуст
2
1