Барај
%
×
Forever denim with replay
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК А

Шифра на артикл: 8430017-03
1.790 МКД
895 МКД
895 МКД
Заштеда: 895 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
  • 70
    85
  • 75
    90
  • 80
    95
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК А
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Детали PUSH UP
Состав 93% ПОЛИАМИД 7% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 3547623-03
1.790 МКД
Големина
85
90
95