Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
PARFOIS

ФУСТАН

Шифра на артикл: 220589_BM
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4YK79 WCWF2 P23L
12.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 223464_BM
2.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 222287_BM
2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 222434_NM
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 219710_BM
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 4477732-01
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77060335-05
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK0L WFVI2 P7NG
6.923 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
2
4
6
8
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK57 WCWF2 P6BJ
6.923 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK08 D4MW5 PAR7
5.173 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ G4GGK13 9859Z P0HO
10.773 МКД
Заштеда -30%
15.390 МКД
Големина
38
40
42
44
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1