Барај
%
×
Okaidi new collection
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: G4GGK92 7066A P6BP
0 МКД
23.390 МКД
23.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 98% ПОЛИЕСТЕР 2% МЕТАЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67077139-37
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK24 Z3E60 F3F9
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK26 WCWF2 P55D
13.590 МКД
Големина
2
4
6
8
0 МКД
23.390 МКД
23.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1