Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DESIGUAL

ФУСТАН

Шифра на артикл: DG24SWVK67-9019
0 МКД
6.090 МКД
6.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 93% ПОЛИЕСТЕР 7% ЕЛАСТИН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ THDW0DW17946-0GR
8.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK57 WCWF2 P6BJ
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK08 D4MW5 PAR7
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ G4GGK13 9859Z P0HO
15.390 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 4447717-98
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 4477734-98
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 221766_BM
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 222027_BM
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67077139-37
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67017122-02
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 220413_BM
1.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 220589_BM
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
0 МКД
6.090 МКД
6.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1