Барај
%
×
Okaidi new collection
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
WOMEN'SECRET

ФУСТАН

Шифра на артикл: 4927022-98
2.490 МКД
2.490 МКД
1.992 МКД
Заштеда: 498 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ВИСКОЗА

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ THDW0DW17946-0GR
8.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK57 WCWF2 P6BJ
7.912 МКД
Заштеда -20%
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK08 D4MW5 PAR7
5.912 МКД
Заштеда -20%
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 4447717-98
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 4477734-98
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957254-62
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957549-57
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 221766_BM
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 222027_BM
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67077139-37
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 220413_BM
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 220589_BM
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
2.490 МКД
2.490 МКД
1.992 МКД
Заштеда: 498 МКД
Извести ме за попуст
2
1