Барај
%
×
Forever denim with replay
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
WOMEN'SECRET

ФУСТАН

Шифра на артикл: 4367473-98
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
LOYAYLTY -15% SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ВИСКОЗА

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ HB50514560 995
16.390 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK82 WG4D2 P55D
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK82 WG4D2 P1GS
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK40 WG4Y2 F14R
11.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ G4GGK92 7066A P6BP
23.390 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ G4GGK90 5783Z F62L
13.590 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ THDW0DW17940-W06
6.290 МКД
Големина
XS
S
M
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1