Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS014334
Isbn: J2YK26KB860-F0D9
Провери достапност
 • 10 Години
  10 Години
 • 12 Години
  12 Години
 • 14 Години
  14 Години
 • 16 Години
  16 Години
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја КРЕМ
Сезона Online Only FW
Состав 51% ПАМУК 44% ПОЛИЕСТЕР 4% МЕТАЛИЗИРАНО 1% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 3336653-38
637 МКД
Заштеда -68%
796 МКД
1.990 МКД
Големина
5 ДО 6 ГОДИНИ
7 ДО 8 ГОДИНИ
9 ДО 10 ГОДИНИ
11 ДО 12 ГОДИНИ