Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
MANGO

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 37814388-TM
Šifra proizvođača: 37814388
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 11 Години (140cm)
  11 Години (140cm)
 • 7 Години (122cm)
  7 Години (122cm)
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 9 Години (134cm)
  9 Години (134cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37954043-TN
1.490 МКД
Големина
11
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37024761-TC
1.490 МКД
Големина
11
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37014392-TO
1.290 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37014392-TM
1.290 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37022879-TC
990 МКД
Големина
11
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37022879-TO
990 МКД
Големина
11
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37061027-TM
1.290 МКД
Големина
11
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37061027-TO
1.290 МКД
Големина
11
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37050304-TM
990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37050304-TC
990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37050323-TM
1.490 МКД
Големина
11
07
08
09
10
12
14