Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
PARFOIS

ЕСПАДРИЛИ

Шифра на артикл: 218072_BG
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕСПАДРИЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 30% ПОЛИУРЕТАН 35% ПАМУК 35% ЈУТА / ЛИЦЕ: 35% ПОЛИУРЕТАН 65% КРАВЈА ВЕЛУР КОЖА / ВЛОШКА : 100% ПОЛИУРЕТАН / ЃОН: 100% ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ GFLGJOD LEA14 IVORY
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ GFLGJDE FAL14 BEIBR
6.490 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ D45V0D0DS10-6738
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1