Барај
%
×
Okaidi new collection
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
GEOX

ЕСПАДРИЛИ

Шифра на артикл: D45V0D0DS10-6738
6.990 МКД
6.990 МКД
5.592 МКД
Заштеда: 1.398 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕСПАДРИЛИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 80% ПАМ 20% КОЖА85% ПАМ 15% МИКФ ЧЕВЛИ ЗА СУВО ВРЕМЕ ИЗРАБОТКА ЛЕПЕНИ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ GFLGJOD LEA14 IVORY
5.192 МКД
Заштеда -20%
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ GFLGJDE FAL14 BEIBR
5.192 МКД
Заштеда -20%
6.490 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ 218072_BG
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
6.990 МКД
6.990 МКД
5.592 МКД
Заштеда: 1.398 МКД
Извести ме за попуст
2
1