Барај
%
×
Forever denim with replay
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
MANGO

ЕЛЕК

Шифра на артикл: 67041010-51
Šifra proizvođača: 67041010

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • 3-4 Години
    3-4 Години
  • 9-18 Месеци
    9-18 Месеци
  • 18-36 Месеци
    18-36 Месеци
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ МОМЧИЊА
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР ПОЛНЕЊЕ: 100% ПОЛИЕСТЕР