Барај
%
×
Geox - step out in style
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
DAN JOHN

ЕЛЕК

Шифра на артикл: DJ001622
Isbn: YUAB94-7026-DTXGHIACCIO
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 50471854-131
12.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56