Барај
%
×
Geox - step out in style
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
BOSS

ЕЛЕК

Шифра на артикл: 50471854-131
12.990 МКД
12.990 МКД
12.990 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИАМИД

12.990 МКД
12.990 МКД
12.990 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1