Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
SUPER DRY

ЕЛЕК

Шифра на артикл: M5011474A-98T
6.490 МКД
3.245 МКД
2.921 МКД
Заштеда: 3.569 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 97% Најлон 3% Полиестер

Trenutno nema komentara
6.490 МКД
3.245 МКД
2.921 МКД
Заштеда: 3.569 МКД
Извести ме за попуст
2
1