Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
SPRINGFIELD

ЕЛЕК

Шифра на артикл: 0954297-27
3.990 МКД
1.995 МКД
1.796 МКД
Заштеда: 2.194 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara
3.990 МКД
1.995 МКД
1.796 МКД
Заштеда: 2.194 МКД
Извести ме за попуст
2
1