Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MANGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 67065753-30
Šifra proizvođača: 67065753
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 63% ПОЛИЕСТЕР 37% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 222346_KK
2.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 215834_BN
1.883 МКД
Заштеда -30%
2.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1