Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MANGO

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 67097142-56
Šifra proizvođača: 67097142
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 46% ВИСКОЗА 34% ПОЛИЕСТЕР 20% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 222690_NV
2.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67027140-56
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67034036-56
1.790 МКД
Заштеда -28%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67055739-56
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 218771_NV
2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 218653_NV
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67024071-52
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 67013273-56
1.790 МКД
Заштеда -28%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GW4GR40 Z3DY0 S75B
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1