Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
PARFOIS

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 200061_OR
1.990 МКД
1.990 МКД
1.393 МКД
Заштеда: 597 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 20%Акрил, 20%Најлон, 54%Полиестер, 6%Волна

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 200888_OR
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 200736_OR
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37007741-20
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37005964-25
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37005967-20
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37087752-25
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1334618-64
1.953 МКД
Заштеда -30%
2.790 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37065924-20
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37013851-28
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37013848-23
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37023851-20
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L