Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
DIESEL

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: A050880CFAU-1AG
14.490 МКД
7.190 МКД
5.033 МКД
Заштеда: 9.457 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 59%Волна 28%полиамид 3%акрил 1%мохар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 195649_YL
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS006534
2.427 МКД
Заштеда -70%
8.090 МКД
Големина
XS
S
M
L