Барај
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
MISS SIXTY

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 6N3RJ3720000-H36
5.990 МКД
5.990 МКД
4.493 МКД
Заштеда: 1.497 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 44%Полиамид 38%волна 18%мохаир

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS011116
3.368 МКД
Заштеда -25%
4.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1332512-32
1.718 МКД
Заштеда -25%
2.290 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1332506-32
1.718 МКД
Заштеда -25%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 1332502-32
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 191953_BN
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 17027725-CG
1.118 МКД
Заштеда -25%
1.490 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 17057746-35
2.993 МКД
Заштеда -25%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 17027712-34
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 6N4TJ4740000-A27
4.718 МКД
Заштеда -25%
6.290 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS011114
4.868 МКД
Заштеда -25%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ GSS011113
6.368 МКД
Заштеда -25%
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 17025757-32
1.118 МКД
Заштеда -25%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L