Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
PARFOIS

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 222737_WT
2.090 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 22% ПОЛИЕСТЕР 4% ЕЛАСТИН 74% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 220421_WT
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DSA09931 0GRAC 100
8.813 МКД
Заштеда -30%
12.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50512858 110
4.734 МКД
Заштеда -40%
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
3.423 МКД
Заштеда -30%
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50522423 102
4.794 МКД
Заштеда -40%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 217931_EC
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ LVA7298-0001
2.653 МКД
Заштеда -30%
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 220598_WT
2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ CKJ20J223078-YAF
5.173 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DG24SWSK31-1001
3.913 МКД
Заштеда -30%
5.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DG24SWSK07-1001
4.333 МКД
Заштеда -30%
6.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GV4GQ04 KC6V1 G011
3.423 МКД
Заштеда -30%
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
2.090 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1