Барај
%
×
Forever denim with replay
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
LEVI'S

ДУКСЕР

Шифра на артикл: LVA7298-0001
0 МКД
3.790 МКД
3.032 МКД
Заштеда: 758 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 58% ПАМУК 42% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 221873_EC
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DSA09931 0GRAC 100
10.072 МКД
Заштеда -20%
12.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ THDW0DW17793-YBH
5.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50522423 102
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ CKJ20J223078-YAF
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DG24SWSK57-1001
5.912 МКД
Заштеда -20%
7.390 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DG24SWSK31-1001
4.472 МКД
Заштеда -20%
5.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DG24SWSK07-1001
4.952 МКД
Заштеда -20%
6.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GV4GQ04 KC6V1 G011
3.912 МКД
Заштеда -20%
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDW2012064A-3KU
4.232 МКД
Заштеда -20%
5.290 МКД
Големина
8
10
12
14
0 МКД
3.790 МКД
3.032 МКД
Заштеда: 758 МКД
Извести ме за попуст
2
1