Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
CALVIN KLEIN

ДУКСЕР

Шифра на артикл: J30J314035-A03
7.090 МКД
4.254 МКД
4.254 МКД
Заштеда: 2.836 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara
7.090 МКД
4.254 МКД
4.254 МКД
Заштеда: 2.836 МКД
Извести ме за попуст
2
1