Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
TOMMY HILFIGER

ДУКСЕР

Шифра на артикл: DW0DW13577-C87
8.290 МКД
8.290 МКД
8.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 79%Памук 21%полиестер


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011544A-98T
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011488A-98T
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011500A-98T
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DW0DW14340-C87
8.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011692A-ZRN
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DW0DW13831-C87
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011326A-97T
4.990 МКД
Големина
42
44
46
XS
S
M
L
XL
16
47