Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
SUPER DRY

ДУКСЕР

Шифра на артикл: Y2010178A-AFB
5.690 МКД
3.414 МКД
3.414 МКД
Заштеда: 2.276 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд SUPER DRY
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја СИВА
Сезона Superdry пред-колекција SS22

Trenutno nema komentara