Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ДУКСЕР
SUPER DRY

ДУКСЕР

Шифра на артикл: W2011250A-YFY
4.390 МКД
2.634 МКД
2.634 МКД
Заштеда: 1.756 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Сезона Superdry пред-колекција SS22

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011252A-5PY
2.634 МКД
Заштеда -40%
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL