Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
SPRINGFIELD

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 0099503-98
2.299 МКД
1.839 МКД
1.839 МКД
Заштеда: 460 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
 • XXXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 80% ПАМУК 20% ПОЛИЕСТЕР

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0099600-98
2.299 МКД
Големина
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A2DXA-BT0
7.990 МКД
Големина
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0099406-98
1.609 МКД
Заштеда -30%
2.299 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL