Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
SUPER DRY

ДУКСЕР

Шифра на артикл: W2010399A-09S
5.590 МКД
3.354 МКД
2.683 МКД
Заштеда: 2.907 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""