Барај
%
×
Forever denim with replay
ДОЛНА МАИЦА 2П
ДОЛНА МАИЦА 2П
ДОЛНА МАИЦА 2П
ДОЛНА МАИЦА 2П
ДОЛНА МАИЦА 2П
ДОЛНА МАИЦА 2П
HUGO

ДОЛНА МАИЦА 2П

Шифра на артикл: HB50469790 039
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОЛНА МАИЦА 2П
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 93% ПАМУК 7% ЕЛАСТАН

0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1