Барај
%
×
Okaidi new collection
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
PARFOIS

ДОДАТОК

Шифра на артикл: 217254_BK
Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИЕСТЕР 60% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 10% СТАКЛО 90% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 220445_BG
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 217253_PK
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 218406_OR
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 217248_BK
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 218138_CA
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 215479_LK
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331540-99
312 МКД
Заштеда -22%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331524-34
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331494-99
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331869-34
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331877-34
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331532-99
312 МКД
Заштеда -22%
390 МКД