Барај
%
×
Geox - step out in style
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
PARFOIS

ДОДАТОК

Шифра на артикл: 217248_BK
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 100% ХАРТИЈА / ЛИЦЕ: 50% СТАКЛО 50% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 217253_PK
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 218406_OR
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 217254_BK
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 218138_CA
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 215479_LK
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331540-99
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331524-34
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331494-99
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331532-99
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 178974_BM
490 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1