Барај
%
×
Okaidi new collection
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
ДОДАТОК
PARFOIS

ДОДАТОК

Шифра на артикл: 160165_HM
190 МКД
190 МКД
152 МКД
Заштеда: 38 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 50% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН / 50% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 220445_BG
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 217253_PK
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 218406_OR
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 217248_BK
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 218138_CA
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 215479_LK
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331540-99
312 МКД
Заштеда -22%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331524-34
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331494-99
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331869-34
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331877-34
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ДОДАТОК 4331532-99
312 МКД
Заштеда -22%
390 МКД
190 МКД
190 МКД
152 МКД
Заштеда: 38 МКД
Извести ме за попуст
2
1