Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ДОДАТОК ЗА СПИЕЊЕ
ДОДАТОК ЗА СПИЕЊЕ
ДОДАТОК ЗА СПИЕЊЕ
ДОДАТОК ЗА СПИЕЊЕ
ДОДАТОК ЗА СПИЕЊЕ
ДОДАТОК ЗА СПИЕЊЕ
ДОДАТОК ЗА СПИЕЊЕ
ДОДАТОК ЗА СПИЕЊЕ
MANGO

ДОДАТОК ЗА СПИЕЊЕ

Шифра на артикл: 27051504-91
990 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 500 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОЦИ ЗА СПИЕЊЕ
Бренд MANGO
Пол НОВОРОДЕНЧИЊА
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 55% Полиестер 45% Памук Детали: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara