Барај
%
×
Okaidi new collection
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
ТЕГЕТ
PARFOIS

ТЕГЕТ

Шифра на артикл: 218096_JN
790 МКД
790 МКД
632 МКД
Заштеда: 158 МКД
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 50% ПОЛИЕСТЕР 50% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН