Барај
%
×
Okaidi new collection
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
PARFOIS

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 2180961JN
790 МКД
790 МКД
632 МКД
Заштеда: 158 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 50% ПОЛИЕСТЕР 50% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
232 МКД
Заштеда -20%
290 МКД
Sačuvano u omiljne
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
790 МКД
790 МКД
632 МКД
Заштеда: 158 МКД
Извести ме за попуст
2
1