Барај
%
×
Okaidi new collection
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
WOMEN'SECRET

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 7897880-16
390 МКД
390 МКД
312 МКД
Заштеда: 78 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • 1
    1
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 90% ПОЛИЕСТЕР 10% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
232 МКД
Заштеда -20%
290 МКД
Sačuvano u omiljne
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
390 МКД
390 МКД
312 МКД
Заштеда: 78 МКД
Извести ме за попуст
2
1