Барај
%
×
Okaidi new collection
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
PARFOIS

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 1980041GD
690 МКД
690 МКД
552 МКД
Заштеда: 138 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 5% ЖЕЛЕЗО 95% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
690 МКД
690 МКД
552 МКД
Заштеда: 138 МКД
Извести ме за попуст
2
1