Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
WOMEN'SECRET

ЧОРАПИ 3П

Шифра на артикл: 5770021-99
990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • 1
    1
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3П
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 77% ПАМУК 22% ПОЛИАМИД

*Величините се прикажани по шпански стандарди

990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст
2
1